Dobré odpoledne, dnes je pondělí 15. července, svátek má  Jindřich, zítra Luboš

Cvičení a jóga

Indivduální cvičení pod vedením kvalifikované fyzioterapeutky je zaměřené na odstraňování problémů pohybového aparátu. Cvičení jsou vhodná pro zpevnění svalového korzetu, ulevují od bolesti a kompenzují nesprávné pohybové stereotypy. 

Sportujete, cvičíte a přesto máte potíže s pohybovým aparátem? Můžeme se společně zaměřit na obtíže, které při sportu omezují. Někdy stačí drobné úpravy cviků, nebo zařazení relaxačních a regeneračních technik, které bývají často velmi podceňované. 

Ve Studiu KaLa vedu od září 2021 cvičení pro děti pod názvem Zdravé nožky, převážně zaměřené na aktivaci chodidel, prevenci plochonoží a prevenci vadného držení těla. Při cvičení využíváme pomůcky pro stimulaci plosky nohy. Děti se naučí, kromě jiného, také samomasáž chodidel.

Již několik let spolupracuji s krasobruslařským oddílem v Berouně a snažíme se společnými silami napravovat nesprávné pohybové náviky jejich členů a tím i zlepšit kvalitu výkonu. 

Díky studiu jógy průběžně zařazuji také jógové techniky, převážně takové, které vedou k uvědomění si vlastního těla. 

Pravidelné lekce zdravotní jógy pro dospělé ve Studiu Kala budou probíhat kaľdý pátek od 7:00-8:00 pro školní rok 2022-2023. V lekcích vyuľívám pomůcky jako jógové pásky, masáľní míčky, deky, overbally, jógové kostky. Více informací na stránkách studia.